Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298525

Staabiülem

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AMETIKOHA PÕHIEESMÄRK
Maleva staabi juhtimine ja tegevuse korraldamine ning koostöö tagamine Kaitseväe struktuuriüksustega maleva vastutusalal.

PEAMISED TEENISTUSKOHUSTUSED:
- Maleva staabi töö korraldamine;
- Maleva asjaajamise (sh salastatud teabe) korraldamine;
- Malevapealiku käskkirjade ettevalmistamise korraldamine ja nende maleva isikkoosseisule teatavakstegemise korraldamine;
- Maleva staabi töökorra, sisekorra ja distsipliini nõuete täitmise kontrollimine, aruannete ja ettekannete õigeaegse esitamise tagamine;
- Maleva eelarvevahendite sihipärase kasutamise koordineerimine;
- Allüksuste ja isikkoosseisu relvastuse, lahingu- ja muu tehnika ning varustusega komplekteerimise juhtimine;
- Maleva staabi ja allüksuste väljaõppe juhtimine;
- Maleva tegevuskäsu koostamise ja täiendamise korraldamine;
- Malevapealikule staabi isikkoosseisu ametikohtadele määramiseks, ümberpaigutamiseks ja auastmes ülendamiseks ettepanekute tegemine;
- Maleva isikkoosseisu personaliarvestuse pidamise, planeerimise ja koolitamise juhtimine;
- Maleva liikmete sihipärase motiveerimise eest vastutamine;
- Maleva värbamistegevuse juhtimine;
- Maleva operatiiv- ja valmiduskavade väljatöötamise juhtimine;
- Malevas korrapidamisteenistuse korraldamine;
- Maleva riigisaladuse ja salastatud välisteabe kaitse korraldamine malevas;
- Maleva kollegiaalsete organite tegevusest ja ülesannetest ülevaate omamine;
- Kaitseväe struktuuriüksustega koostöö teostamine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

Nõuded haridusele:
- sõjaväelise kõrghariduse II aste;
- erialased täiendkoolitused

Nõuded kogemusele:
- vähemalt 3-aastane kogemus kompaniiülemana;
- vähemalt 3-aastane kogemus staabiohvitserina;
- soovitavalt Kaitseliidu vabatahtlik liige;

Nõuded teadmistele ja oskustele:
- riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduse, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine ning head teadmised riigikaitse põhialuseid ja kaitseväeteenistust reguleerivatest õigusaktidest;
- head teadmised NATO eesmärkidest, struktuurist, tööpõhimõtetest, põhjalikud teadmised ametikoha töövaldkonnast NATO-ga ühinemise kontekstis;
- üldised teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ja eesmärkidest;
- ametikohast tulenevaid ülesandeid reguleerivate õigusaktide ja asjaajamiskorra põhjalik tundmine ja nende rakendamise oskus;
- suhtlemisoskus, sealhulgas oskus koostööks avalike huvide elluviimisel;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus (ametlik NATO töökeel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamise oskus;
- üldised teadmised avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve koostamise põhimõtetest;
- teadmised organisatsiooni- ja isiksuse psühholoogiast ning pedagoogika ja kasvatusteaduste põhimõtetest ja alustest ning oskus rakendada neid praktikas;
- B- kategooria autojuhiload.

Nõuded isikuomadustele:
- algatusvõime ja loovus, neid rakendada ning töötada iseseisvalt ja intensiivselt, sealhulgas võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel;
- töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras ning kasutada aega efektiivselt ja intensiivselt;
- kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine, vastutus oma kohustuste täitmise, selle kvaliteedi ja tulemuslikkuse eest;
- intellektuaalne võimekus, sealhulgas olulise eristamise oskus ja analüüsivõime.

Riigisaladuse tase:
- salajane;
- NATO secret.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
- kaitseväeteenistuse seadusest tulenevaid tagatisi;
- arenguvõimalusi ja täiendõpet;
- kaasaegseid töötingimusi;
- sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#298525

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste K12, millele lisandub auastmetasu.

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

Staabiülem