Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626676

Staabeldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustused:

- saematerjali sorteerimine ja vedukiga vedamine;
- vajadusel koorimine;
- virnastamine vahelippidele;
- saematerjali pakkimine;
- oma töökoha korrashoid;
- muud jooksvad ülesanded.

Töö toimub kahes vahetuses: hommikune 07:00 - 15:30 ja õhtune 15:30 - 00:00.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

- valmisolek füüsiliseks tööks välitingimustes;
- valmisolek töötada kahes vahetuses;
- tahe panustada ettevõtte arengusse;
- soovitav on isikliku transpordi olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- tööks vajalikku koolitust;
- tööriideid.

Tööpakkumise number
#626676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 6.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

AS Erapuit on tegutsenud üle 20 aasta. Meie toodanguks on kodumaisest kuusest karkassimaterjali pikkuses kuni 7,2 meetrit ja ristlõikes kuni 100x300mm. Oma toodangu me kuivatame, kalibreerime ja tugevussorteerime. Meie põhiliseks ekspordituruks on Suurbritannia.

Vaata rohkem

Staabeldaja