Sportland Lõunakeskus klienditeenindaja
Tööpakkumise number #834385

Sportland Eesti AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Maailma parimate brändide esindamine läbi avatud ja positiivse klienditeeninduse.

Ootused kandidaadile

Kui Sul on järgmised isikuomadused, siis kandideeri julgelt:

- oled julge

- lahendustele orienteeritud

- avatud ja soe suhtleja

- meeskonna mängija

Motiveerivat töötasu, ettevõtte siseseid soodustusi, soodustusi sportimisel ja tasuta osalust paljudel rahvaspordiüritustel, vingeid koolitusi, toetavat meeskonda ja ägedaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#834385

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Sportland Lõunakeskus klienditeenindaja Sportland Lõunakeskus klienditeenindaja

Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte. Sportland Eesti AS opereerib Sportland, Netosport, 100% Sports ja Timberland jaekette Eestis.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
4 p. tagasi
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, LÕUNAKESKUS, TARTU Lindex Estonia
Alates 5.35 €/tunnis
1
4 p. tagasi
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, LÕUNAKESKUS, TARTU Lindex Estonia • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ
5 p. tagasi
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
TULE LIITU DENIM DREAM KAUPLUSTEKETI PEREGA TARTUS! Põldma Kaubanduse AS
4 p. tagasi
TULE LIITU DENIM DREAM KAUPLUSTEKETI PEREGA TARTUS! Põldma Kaubanduse AS • Tartu
Tartu
nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA LÕUNAKESKUSE TAKKO TAKKO FASHION
KLIENDITEENINDAJA LÕUNAKESKUSE TAKKO TAKKO FASHION • Tartu
Tartu
VIP 1
5 p. tagasi
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA Piep Manor OÜ
1
5 p. tagasi
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA Piep Manor OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki