Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323906

Spordiosakonna klienditeenindaja (0,7 koormusega)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spordiosakonna klienditeenindaja ametikoha eesmärk on kindlustada kooli spordisaalide ja teiste spordiruumide sihtotstarbeline kasutamine ning
kasutajate assisteerimine/abistamine.

Spordiosakonna klienditeenindaja tööülesanded:

  • suhtleb spordisaali kasutavate klientidega, edastab info, lahendab probleemid;
  • tagab spordisaalide ja inventari sihipärase kasutamise;
  • ruumide avamine ja lukustamine.

Ootused kandidaadile

Spordiosakonna klienditeenindaja nõuded ametikohale:

  • vähemalt keskharidus,
  • ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • organiseerimisoskus;
  • avatus ja suhtlemisoskus;
  • positiivse eluhoiakuga.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus assisteerimise/klienditeeninduse valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • sportimisvõimalusi;
  • võimalust panustada kutsehariduse arengusse.

Lisainfo

Töö toimub vastavalt graafikule (ka nädalavahetustel), tööaeg õhtuti, alates kella 15.00-st

Tööpakkumise number
#323906

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. november 2013
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2013

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 350 töötajat ja 3500 õpilast.

Vaata rohkem