Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826084

Spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses värskelt valminud Skyline Ilukliiniku avamisega otsime oma toredasse kollektiivi rõõmsameelseid ja töökaid esteetilise meditsiini spetsialiste

Kui sa soovid töötada koos parimate spetsialistidega, siis ootame Sind meie kollektiivi!

Ootused kandidaadile

Erialane meditsiiniline kõrgharidus

Terviseameti registreerimistunnistuse olemasolu

Rõõmsameelsus ja positiivsus

Pingetaluvus

Korrektsus, täpsus Eelnev kogemus esteetilises meditsiinis (botox, täitesüstid, meso / COG niidid)

Ettevõte pakub

Motiveerivat palka

Tööd graafiku alusel

Head kollektiivi

Värskelt valminud tööruume

Erinevaid väljaõppeid ja koolitusi

Tööpakkumise number
#826084

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
28. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Spetsialist