Värsked tööpakkumised

Sotsiaaltöötajad Künni peremajja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364511

Tööpakkumise number

364511

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöötajate töö põhieesmärk on tagada pere toimimine, luues ühiselt lastele soe, armastav ja hoolitsev kodu. Sotsiaaltöötajad kindlustavad, lähtuvalt iga lapse arengukavast, laste arengu vastavalt nende eale, tervislikule seisundile ja võimetele ning aitavad valmistada lapsi ette toimetulekuks iseseisvas elus. Sotsiaaltöötajad tagavad asutuse materiaalsete väärtuste heatahtliku kasutuse ja hoolduse.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded:
• pedagoogiline või sotsiaaltööalane keskeri- või kõrgharidus
• eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
• valmisolek meeskonnatööks
• väga hea pingetaluvus
• enesekehtestamise oskus jõupositsiooni kasutamata
• arvuti kasutamise oskus
• autojuhtimisoskus

Kasuks tuleb:
• varasem kokkupuude sotsiaal- või pedagoogilise tööga
• vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• Täiendkoolitusi
• Psühholoogi tuge
• Kokkuhoidvat kollektiivi
• Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus

Lisainfo

Töö on graafiku alusel maksimaalselt kuni 24 tunnise vahetusega.
Töökoht asub aadressil Künni 9a, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 660 EUR kuus

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele/noorele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.