Värsked tööpakkumised

Sotsiaaltöötaja Väikelaste turvakodusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362220

Tööpakkumise number

362220

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöötaja ülesandeks on vanemate hoole ja tähelepanuta jäänud lastele/noortele ajutise kodu pakkumine, nende igakülgne toetamine, nende arenemisele ja peresse tagasipöördumisele kaasaaitamine.

Sotsiaaltöötaja:
• osaleb turvakodus olevate laste kasvatus-, arendustöö, huvi- ja vabaaja tegevuse planeerimisel, korraldamisel ja läbiviimisel arvestades laste ealisi ja individuaalseid iseärasusi ning vaimseid ja füüsilisi võimeid
• tagab järjepidevalt lapse kohta käiva olulise info edastamise
• lähtuvalt lapse vajadustest teeb koostööd lapse võrgustikuga (vanemad, sugulased, lastekaitsetöötajad)
• tagab hoolealuste turvalisuse ja tervise kaitse

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine
• eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
• valmisolek meeskonnatööks
• valmisolek töötada 24 tunnistes vahetustes

Kasuks tuleb:
• 160 tunnine sotsiaaltöö/ pedagoogika alane täiendkoolitus (TAI)
• vene keele oskus
• autojuhtimisoskus

Ettevõte pakub

• Täiendkoolitusi
• Psühholoogi tuge
• Kokkuhoidvat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014
Brutopalk:
Alates 675 EUR kuus

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.