Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629495

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sa tegeled järelhooldusteenusel olevate täisealiste õppivate noorte juhendamisega ja suunamisega ning nende ettevalmistamisega iseseisvaks eluks.

Nõudmised kandidaadile

  • sotsiaaltöö alane kutse- või kõrgharidus;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;
  • vene keele oskus;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • valmisolek täiendkoolitusteks ja pikaajaliseks töösuhteks
  • valmisolek töötada kuni 12h vahetustega (sh. ka õhtusel ajal ja nädalavahetustel)
Töökoht asub Künni tänavas Tallinnas. Tööaeg on reeglina 8 tundi päevas kuid vajadusel võivad vahetused olla kuni 12- tunnised.

Kasuks tuleb kogemus ja teadmised töös noortega.

Pakume Sulle võimaluse teha tähendusrikast tööd, 35 päeva puhkust kalendriaastas, soodustingimustel sportimisvõimalusi, täiendkoolitusi ja töönõustamist ning võimalust kaasa rääkida teenuse arendamises.

Tööpakkumise number
#629495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja arenev laste hoolekandeasutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel. Meie missioon on luua eluterve keskkond ja pakkuda asjatundlikku abi vanemliku hoolitsuseta lastele ja noortele, toimetulekuraskustes ning puuetega lastega peredele.

Vaata rohkem