https://www.cvkeskus.ee/347230

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347230

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Paide linnas. Grupijuhendaja ülesannetes.


Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Töökogemus karjääri nõustamisel või tööotsingul.


Ettevõte pakub

Karjääri kasvu ja töökogemus.


Tööpakkumise number
#347230

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Pakume tööd sotsiaaltöötajale/psühholoogile

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Sotsiaaltöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!