Värsked tööpakkumised

Sotsiaaltöötaja abi Lasnamäe keskusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359217

Tööpakkumise number

359217

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöötaja abi ülesandeks on oma vahetuse ajal luua kodutunne kuni 8-le perena koos elavale lapsele/ noorele, kuulata neid ja õpetada elus iseendaga toimetulekut, teha tavapäraseid kodumajapidamistöid (toiduvalmistamine, koristamine jms).
Tegemist on sügava ja raske vaimupuudega, sh ka liikumispuudega laste ja noortega.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel
• vene keele oskus suhtlustasandil
• valmisolek meeskonnatööks
• enesekehtestamise oskus jõupositsiooni kasutamata
• valmisolek töötada vahetustes

Kasuks tuleb:
• 160 tunnine sotsiaaltöö/ pedagoogika alane täiendkoolitus (TAI)
• varasem kokkupuude sotsiaal- või pedagoogilise tööga

Ettevõte pakub

• Täiendkoolitusi
• Psühholoogi tuge
• Kokkuhoidvat kollektiivi
• Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus

Lisainfo

.Töövahetuse pikkused on 18- ja 21-tunnised (15:00-09:00 või 11:00-09:00)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2014
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 518 EUR kuus

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.