Sotsiaalpedagoog
Tööpakkumise number #815464

TALLINNA LAAGNA GÜMNAASIUM
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sotsiaalpedagoogi (5.-12. klassile) töö eesmärk on õpilastele sotsiaalsete oskuste õpetamine ja olemasolevate oskuste parendamine, erinevate sotsiaalsete ja toimetulekuprobleemide ennetamine ning leevendamine, tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine nii individuaal- kui võrgustikutöös pedagoogiliste vahenditega.
Sotsiaalpedagoog tegeleb peamiselt koolikohustuse ja kodukorra täitmise eirajatega, käitumis- ja kohanemisraskustega õpilastega ja nende lähikonnaga, vägivalla ja sotsiaalse tõrjutuse probleemidega, õpilaste, lapsevanemate ning õpetajate nõustamisega sotsiaalsetes küsimustes.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Ootused kandidaadile

+ kasvatusteaduste, sotsiaaltöö või psühholoogia alast kõrgharidust (soovitavalt magistrikraad või selle omandamine);
+ teadmisi töövaldkonda reguleerivatest õigusaktidest, hariduskorraldusest ning tugistruktuuridest;
+ teadmisi asjaajamise korrast ja oskust koostada ametlikke dokumente;
+ head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust eesti keeles;
+ meeskonnatööle orienteeritust ja avatust uuendustele.

Ettevõte pakub

+ toetavat ja sõbralikku meeskonda;
+ sportimisvõimalusi;
+ erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
+ võimalust rakendada oma ideid ja ettevõtlikkust kooli arendamisel.

Tööpakkumise number
#815464

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
VENE KEELE ÕPETAJA Saku Gümnaasium
3 p. tagasi
VENE KEELE ÕPETAJA Saku Gümnaasium • Harjumaa
Saku
6 p. tagasi
SOTSIAALTÖÖ SPETSIALIST Nõmme Vaba Aja Keskus
Kuni 1320 €/kuus
5 päeva jäänud
SOTSIAALTÖÖ SPETSIALIST Nõmme Vaba Aja Keskus • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
SOTSIAALTÖÖTAJA Kristiine Tegevuskeskus
SOTSIAALTÖÖTAJA Kristiine Tegevuskeskus • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA Lasteaed Ojake
1412 €/kuus
6 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA Lasteaed Ojake • Tallinn
1412 €/kuus
Tallinn
5 p. tagasi
EESTI KEELE TEISE KEELENA ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium
5 p. tagasi
EESTI KEELE TEISE KEELENA ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki