Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546288

Sotsiaalmeedia videograaf

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- intervjuude filmimine ja fotode tegemine sotsiaalmeedia kanalitesse
- osalemine sisuloome kontseptsioonide väljatöötamisel

Töö sobib hästi ka alustavale, pealehakkajale videograafile:
- ei eelda laiapõhjalist, tehnilist kogemust tele- või filmitööstusest või ise "kaamera ees" olemist,
- oskused peavad sobima sotsiaalmeedia kanalitesse (peamiselt Facebooki ja Instagrami) videomaterjali filmimiseks ja selle kergemaks töötluseks, ületades nö tavapärase youtuberi taseme,
- olulist rolli mängivad loovus, loomupärane anne ning soov end arendada läbi põneva ja mitmekülgse töö.

Ootused kandidaadile

Sinu tugevad küljed:
- loovus
- hea silm ja tunnetus filmimisel
- initsiatiivikus ja võime töötada iseseisvalt
- hea suhtlemisoskus

Eeldused:
- näiteid valminud klippidest/fotodest

NB! Palume lisaks saata lingi tehtud töödele. Täpsusta enda rolli materjali valmimisel.

Kasuks tuleb:
- Facebooki ja Instagrami kasutuskogemus

Meil on hea meel, kui huvitud lisaks uuest meediast ja sellega seonduvast, oled rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega!

Ettevõte pakub

Tööks vajaminev sotsiaalmeedia baaskoolitus kohapeal.

4-päevane töönädal - et sul oleks võimalus ja aeg realiseerida isiklikke projekte ning seeläbi oma loovust maksimaalselt rakendada.

Toetame sind tööalaste eesmärkide seadmisel ja saavutamisel ning märkame ja tunnustame saavutusi vääriliselt.

Tööpakkumise number
#546288

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 900 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

Stellar Content on kommunikatsiooniagentuur, mis osutab e-kanalite sisuloome ja -halduse ning internetiturunduse teenuseid. Otsime energilist ja pealehakkajat sotsiaalmeedia videograafi. Võta vastu põnevad väljakutsed, mis lubavad sul lõpuks ometi päästa valla sinus peituva loovuse! Me ei nõua, et toodaksid maailmatasemel telereklaami, kuid oskused peaksid ületama youtuberi baastaseme.

Vaata rohkem