Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344736

Sotsiaalainete (kehaline kasvatus) õpetaja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö valdkond: kehalise kasvatuse (sh inimeseõpetus, orienteerumine jt) tundide, kooli spordiringide ning liikumis- ja terviseürituste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja eelnev töökogemus õpetatavas valdkonnas
  • kasuks tuleb võõrkeelte (vene, inglise) oskus
  • kasuks tuleb treeneri kutse olemasolu
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • algatus ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ja nende rakendamisel
  • analüüsi- ja enesearendamisvõime
  • kohusetunne ja vastutusvõime
  • positiivne ja avatud eluhoiak

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, eneseteostuse- ja –arendamise võimalust, pikka puhkuseperioodi ning huvitavat ja vastutusrikast tööd spetsialistide koolitamisel.
Töötasu sõltub riiklikest õpetajate palgamääradest ning tööülesannete iseloomust.

Lisainfo

Konkursikomisjonile palume esitada järgmised dokumendid:

  • avaldus
  • motivatsioonikiri
  • töö- ja hariduskäigu kirjeldus
  • haridust ja nõutavat kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad
  • muud kandidaadi soovil tema poolt oluliseks peetavad dokumendid

Tööpakkumise number
#344736

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2014

Luua Metsanduskoolis (MK) koolitatakse metsandusspetsialiste alates 1948. aastast. Kool on kandnud erinevaid nimesid; seda on ajaloo jooksul korduvalt reformitud ja reorganiseeritud. Kutseõpet viiakse läbi 3 ÕKRis: 1) metsandus, 2) aiandus ning 3) reisimine, turism ja vabaaja veetmine. Tasemeõppes õppis Luua MKs seisuga 15.12.2013 386 õpilast. Lisaks tasemeõppele on esindatud täiendus-, ümber- ja töökohapõhine õpe; mainitud õppevorme toetab e-õpe. Täiendusõppe osakond tegutseb alates 1995. aastast.

Vaata rohkem