Sorteerliini tööline
Tööpakkumise number #815486

TARMEKO KV OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Tarmeko Gruppi kuuluv AS Tarmeko Spoon võtab tööle sorteerliini töölise, kelle põhiliseks tööülesandeks on spoonitreiliini ladustaja töö jälgimine ning tekkinud materjali ummistuste likvideerimine. Konveierite töö juhtimine ning spooniribade sorteerimine, spoonitreiliini ladustajast spoonipakkide välja laadimine ja transportaluste sisselaadimine.

Ootused kandidaadile

töökus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

väljaõppe võimalust töökohal
stabiilset tööd
nüüdisaegseid töötingimusi

Lisainfo

Töö tegemise asukoht Soojuse tee 14, Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa
(asub Annelinna piiril)

Tööpakkumise number
#815486

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
OPERAATOR-PAKKIJA A. Le Coq AS
5 päeva jäänud
OPERAATOR-PAKKIJA A. Le Coq AS • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA Tarmetec OÜ
5 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA Tarmetec OÜ • Tartu
Tartu
UUS
2 p. tagasi
EHITUSE ABITÖÖLINE SOLNA GRUPP OÜ
1000 - 1200 €/kuus
UUS
3 päeva jäänud
EHITUSE ABITÖÖLINE SOLNA GRUPP OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
SOL OOTAB UUSI KOLLEEGE! TULE PÜSIVALT TÖÖLE VÕI TEENI LISARAHA! SOL Baltics OÜ
4 p. tagasi
SOL OOTAB UUSI KOLLEEGE! TULE PÜSIVALT TÖÖLE VÕI TEENI LISARAHA! SOL Baltics OÜ • Tartu
Tartu
6 p. tagasi
Підходить і для українців
KÜPSETUSAHJUDE OPERAATOR Maris Gilden AS
Alates 1000 €/kuus
6 p. tagasi
KÜPSETUSAHJUDE OPERAATOR Maris Gilden AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki