Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676227

Sorteerimisliini operaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 13. november 2020
Kuulutus aegub:12. detsember 2020

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on saematerjali sorteerimine vastavalt etteantud sorteerimisjuhenditele, materjali asendivahetuste läbiviimine, saematerjali tehnilise kvaliteedi jälgimine, tööks vajalike andmete sisestamine programmi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled kohusetundlik, korrektne ja täpne. Kui oled valmis õppima ning töötama vahetustes (hommikul 7:30-16:30 ja õhtul 16:30-01:30). Töö sobib väga hästi ka naisterahvale.

Ettevõte pakub kaasaegset töökeskkonda, motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (näiteks sporditoetus, osaline lõunasöögi kompenseerimine, staažipuhkus jne), professionaalseid töövahendeid ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#676227

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
13. november 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem