Sorteerija-kvaliteedikontrollija
Tööpakkumise number #718105

TARMEKO KV OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Tarmeko Gruppi kuuluv AS Tarmeko Spoon võtab tööle sorteerija-kvaliteedikontrollija, kelle põhilisteks tööülesanneteks on voodilippide kontrollimine liinil ja sorteerimine ning pisiparandus.

Töö on kahes vahetuses.

Ootused kandidaadile

töökus

kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

väljaõppe võimalust töökohal

nüüdisaegset töökeskkonda

stabiilset töösuhet

Lisainfo

Töö tegemise asukoht Soojuse tee 14, Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa
(asub Annelinna piiril)

Tööpakkumise number
#718105