Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733702

Soome turu müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hoolitseda tellimuste ja päringute eest kontaktist tootmiseni.

  • Pakkuda kliendile igakülgset tuge, muuhulgas ka tehnilist nõustamist.

  • Hoida ning luua suhteid olemasolevate ja uute klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus metallitööstuses ja B2B müügis

  • Väga hea inglise keele oskus

  • Hea soome keele oskus

  • CAD tarkvara kogemus

  • Kõrgharidus

  • Sind iseloomustab süsteemsus ja ettevõtlik suhtumine

  • Soovid areneda koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustasu.

  • Tervisepaketti + sporditoetust.

  • Kaasaegset ja avarat kontorit Tartu ja Tallinna kesklinnas, kaugtöö võimalus.

  • Rahvusvahelist, sõbralikku ja ühtehoidvat tiimi.

Tööpakkumise number
#733702