Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338273

Soome tarkvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Merit Aktiva Soome klientide toetamine telefoni ja e-posti teel
  • Muu suhtlus Soome klientidega

Ootused kandidaadile

  • Soome emakeel või perfektne soome keele oskus
  • Väga hea suhtlemisoskus, kannatlikkus ja soov kliente aidata
  • Väga head teadmised raamatupidamisest
  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
  • Soome raamatupidamise tundmine
  • Kogemused erinevate raamatupidamisprogrammidega
  • Kõrgem haridus
  • Merit Aktiva tundmine

Ettevõte pakub

Meeldivat, sõbralikku ja stabiilset töökeskkonda.

Lisainfo

Töökoht asub Merit Tarkvara Tartu või Põltsamaa kontoris.

Tööpakkumise number
#338273

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2014
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2014

AS Merit Tarkvara toodab ja müüb raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk. Merit Aktiva ja Merit Palk on Eestis turuliidrid, Aktivat pakume peale Eesti ka Soomes ja Poolas. Lisaks majandustarkvarale on meie tegevusaladeks raamatupidamis- ja IT-teenused.

Vaata rohkem