Soome Keele oskusega spetsialist ( keemia alased teadmised )

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364721

Tööpakkumise number

364721

Töö kirjeldus

Pakume tööd spetsialistile kelle põhiülesandeks on tööturvalisuse ja kemikaalide ohutuse alase info ja andmete töötlemine.

Nõudmised kandidaadile

• head soome keele oskust
• töös on vajalikud keemia alased teadmised ( võib olla ka üliõpilane keemia teaduskonnas, või siis kunagi omandanud keemia alase hariduse)
• arvuti kasutamise oskust
• kiirust ning täpsust detailse info töötlemisel

•Tööga seotud koolitus enne töö algust toodete ja süsteemide osas
• Konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2014

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Vilniuses, Kaunases ja Riias. Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagades kiire, täpse ning professionaalse teeninduse oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brände nagu näiteks Norwegian Air ja Samsung.