Värsked tööpakkumised

Soome keele oskusega müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455231

Tööpakkumise number

455231

Töö kirjeldus

Kui oled hea soome keele oskaja, sõbralik, suhtlemisaldis ja huvitatud arenguvõimalustest, siis ootame Sind rõõmuga oma toredasse töökollektiivi. Meie firma laieneb kiiresti, tule anna oma panus!

Sinu tööülesanneteks on:

  • suhtlemine Soome klientidega
  • telefoniteenindus
  • klientide abistamine ja nõustamine
  • tellimuste vormistamine ja edastamine
  • töö arvutiga

Nõudmised kandidaadile

  • SOOME keele oskus heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus müügi ning kliendisuhete valdkonnas

Ettevõte pakub

erialast arengut
kaasaegset töökeskkonda
karjäärivõimalust
mõnusat stabiilset kollektiivi
huvitavat tööd arenevas ja perspektiivikas ettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017

Ettevõte pakub eelkõige alternatiivseid kulumaterjale, toonereid, tinte ja trükilinte enamlevinud bürooseadmetele. Tegutseme Eestis mitu tublit aastat ning pakume klientidele väga laias valikus kõrgklassi toodangut. Meie poolt pakutavad analoogtoonerid ja –tahmakassetid on valmistatud viisil, mis ei riku originaaltootja patendi- ja kaubamärgiõigusi.