Värsked tööpakkumised

Soome keele oskusega klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461002

Tööpakkumise number

461002

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on Soome ja Eesti klientide teenindamine telefoni teel ning reisijate teenindamine A-terminal piletikassas.

Nõudmised kandidaadile

Kui:

- Sul on soov teenindada kliente ning pakkuda neile parimaid lahendusi
- Oled kohusetundlik ning hea suhtleja
- Valdad väga heal tasemel eesti, soome ja inglise keelt (kasuks tuleb vene ja teiste keelte oskus)
- Oskad kasutada arvutit keskmisel tasemel
- Sul on eelnev töökogemus klienditeeninduse vallas

Ettevõte pakub

Pakume tööd suveasendajale perioodiks 15.5-31.8.2017
Töö on vahetustega E-P (08.30-19.00)
Töökoht Reisisadama A-terminalis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2017
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2017

Eckerö Line on Ahvenamaa laevafirma, mis teenindab Tallinn-Helsingi liini alates aastast 1994.
Ettevõte pakub mugavat ja kiiret transporti reisilaevaga MS Finlandia mis väljub läbi aasta iga päev nii Tallinnast kui Helsingist kaks korda päevas.
Aastal 2016teenindasime 1,5 miljonit reisijat. Lisainfo www.eckeroline.ee