2023-08-23 14:48:55

Soome keele oskusega back office spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tööpäeva sisustab kindlustusdokumentide ja kliendiandmete käsitlemine erinevates klienditeeninduse etappides. Kindlustustoe spetsialistina panustad klientide turvalisema elu loomisesse!

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on huvi ühe Põhjamaade suurima kindlustusettevõtte toimetuste vastu ja oled soome keele oskaja. Meie uus kolleeg on oma töös täpne, kliendikeskse suhtumisega ning hindab kõrgelt meeskonnatööd. Samuti ootame, et tunned end mugavalt erinevaid arvutiprogramme kasutades ja Sul on valmisolek kasutada töös inglise keelt.

Ettevõte pakub

Ifis ootab Sind tähendusrikas töö Põhjamaade hoolivaimas kindlustusfirmas! Meile on väga oluline töö ja eraelu tasakaal, seega toetame nii sportimist kui tervise edendamist läbi tervisekindlustuse. Lisaks saad kasutada 7-päevast talvepuhkust, et ka külmal ajal akud laetud oleks. Tööd saad teha osaliselt kodus ja meie mugavas kontoris Ülemiste Citys. Kodukontori sisseseadmisel oleme abiks finantsiliselt ning haigestumise korral maksame hüvitist esimesest päevast alates. Tasustame Sind igakuiselt alates 1500 euroga ning kord aastas osaled Ifi aastaboonuse programmis.