SOOME FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT
Tööpakkumise number #725814

9

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Projektijuhina vastutad nii Soomes ellu viidavate projektide eduka kulgemise ning õnnestumise eest. Sinu töö saab olema vaheldusrikas: koostad projektide plaane (töö- ja tarnegraafikud), tegeled materjalide ja transpordi planeerimise ning tellimisega. Samuti suhtled tellijatega - projekti jooniste ja materjalide kooskõlastamine, tööde üleandmine ja akteerimine. Osaled objekti koosolekutel. Toetad, juhid ja motiveerid igapäevaselt oma meeskonda. Sinu objektid on Helsingis .

Ootused kandidaadile

  • eelnev juhtiv töökogemus ehituse objekti- või projektijuhina

  • väga hea eesti, soome ja inglise keele oskus

  • iseseisvus, algatusvõime ning hea organiseerimise ja probleemilahendamise oskus

  • suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning oskuslik ajaplaneerimine

  • valmidus töötada esmaspäevast reedeni Soomes (iga kahe nädala tagant pikk vaba nädalavahetus), autojuhilubade olemasolu

  • liitud eduka ettevõttega, mis on end tõestanud Eesti ja Soome turgudel
  • Sind toetab spetsialistidest koosnev suure teostusvõimekusega tootmisüksus
  • töö on väljakutseterohke, vaheldusrikas
  • arenguvõimalused ambitsioonikas Eesti ettevõttes
  • ettevõtte poolt elamispind ning transpordikulude hüvitamine

Tekkis küsimusi? Võta ühendust telefoni 52 13846 teel. Sulle vastab CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Kristel Kleinot.

Tööpakkumise number
#725814

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2021
Kuulutus sisestati:
27. august 2021
SOOME FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT SOOME FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Scandinor OÜ

CV Keskuse kliendiks on 100% Eesti kapitalil põhinev Scandinor OÜ. Ettevõte on keskendunud uste, akende ja puitdetailide restaureerimisele ja tootmisele. Scandinor pakub viimistletud erilahendusi, lähtudes iga kliendi vajadustest - kvaliteetsed täislahendused, mis aitavad traditsioone elus hoida. Rohkem infot leiad: https://scandinor.ee

Vaata rohkem