Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304565

Soome-eesti-soome keele tõlkija

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kirjalike tekstide tõlkimine eesti ja soome keelde
Kirjalik ja suuline tõlge

Nõudmised kandidaadile

vähemalt kaheaastane töökogemus
kõrgharidus
väga hea eesti ja soome keele oskus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

põhikohaga tööd

Tööpakkumise number
#304565

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. mai 2013
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2013

Kesklinna Tõlkekeskus – kiire ja kvaliteetne tõlketeenus

Tõlkebüroo Kesklinna Tõlkekeskus on asutatud 1998. aastal ja tõlkeid vahendab 2004. aastal asutatud Ad Rem Tõlkebüroo OÜ. Kesklinna Tõlkekeskus kannab kaubamärgitunnistust nr 39329. Meil on 7 põhikohaga töötajat, neist 3 tõlkekorraldajat, ja lisaks arvukalt koostööpartnereid - tõlke ja tõlkijaid ning keeletoimetajaid ja küljendajaid.

Meie tõlkebüroo põhilised tõlketeenused on:

• Kirjalik ja suuline tõlge
• Järeltõlge
• Dokumentide tõlge ja apostillimine
• Tekstide toimetamine ja keeleline korrektuur
• Tõlketekstide küljendamine
• Sünkroon- ja sosintõlge
• Suuline järeltõlge notaritehingutel
Pakume oma tõlke operatiivselt abiks suuliste tehingute juurde notaritesse, vormistame kiirelt ja soodsalt notariaalseid tõlkedokumente, kinnitame vajadusel Teie dokumente apostillidega, teeme kirjalikke tõlketöid põhilistest euroopa keeltest eesti keelde ja vastupidi ning osutame tavapäraseid sekretäriteenuseid.

Vaata rohkem