Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317737

Söödalisandite müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime senisest aktiivsemalt pakkuda meie firma poolt pakutavaid teenuseid ja tooteid ja seoses sellega võtame tööle söödalisandite müügiesindaja, kelle tööülesandeks on veiste- ja sigade söödalisandite aktiivne müük põllumajandusettevõtetele Eestis ja klientide aktiivne külastamine ning nõustamine (söödaratsioonide koostamine), töö on liikuv, üle Eesti.

Ootused kandidaadile

  • Põllumajanduslik haridus, soovitavalt loomakasvatus või veterinaaria
  • Esialgsed teadmised kaasaegsest loomakasvatusest – väljaõppe võimalus
  • Müügioskus ja eelnev müügitöökogemus
  • Eesti keele oskus, võõrkeeltest soovitavalt saksa keel (või inglise keel)
  • Autojuhiload (B)
  • Hea suhtlemise ja klienditeeninduse oskus

Ettevõte pakub

  • Ametiautot ja sülearvutit
  • Mobiiltelefoni
  • Sportimisvõimalusi
  • Väljaõppe võimalusi Saksamaal või Austrias
  • Tööd nooruslikus ja arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#317737

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2013
Kuulutus sisestati:
22. august 2013

Ettevõte pakub Eesti farmeritele ühe Kesk-Euroopa mainekama firma Schaumann Agri International GmbH poolt valmistatud söödalisandeid veistele ja sigadele, silokindlustuslisandeid, teravilja säilitushappeid, söödahappeid, joogiveehapestajaid jne. Lisaks müüme farmi- ja sigalaseadmeid ning eriti laia valikut kaale igapäevaseks kasutamiseks põllumajanduses, tööstuses ja transpordis.

Vaata rohkem