Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432151

Sõmera Kodu TEGEVUSJUHENDAJA

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saaremaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 19. juuli 2016
Kuulutus aegub:31. juuli 2016

Töö kirjeldus

Sõmera Kodu asub Kärla alevikus Lääne-Saare vallas Saaremaal.

Tegevusjuhendaja töötab vahetult psüühilise erivajadusega kliendiga toetades tema igapäevaelu, arendades tema oskuseid ja tegevusvõimet, eesmärgiga saavutada võimalikult iseseisev toimetulek.

Töö toimub 12-tunnistes päevastes ning öistes vahetustes.

Peamised tööülesanded:
- Kliendi igapäevaelu, töötamise ja päevategevuste juhendamine
- Kliendi hooldamine, järelevalve ja jälgimine
- Klienditöö dokumenteerimine ja aruandlus
- Kliendi perekonnaga suhete hoidmine.

Ootused kandidaadile

- omad vähemalt keskharidust ja oskad töötada arvutiga;
- austad inimest, tema põhiõigusi ja tunned erihoolekande teenust või oled eelnevalt töötanud puuetega inimestega või sotsiaalvaldkonnas;
- suudad motiveerida teisi inimesi ja olla järjepidev nende arendamisel;
- oled sõbralik, positiivse ja avatud ellusuhtumisega, saad inimestega hästi läbi ja pead oluliseks meeskonnatööd;
- oled järjepidev ja tasakaalukas;
- valdad eesti keelt suhtluse tasemel;
- oled huvitatud õppimisest ja arenemisest.

Pakume võimalust kujundada kodus kliendi ootustele ja vajadustele vastav teenus, toredat meeskonda, ühisüritusi ning erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Elulookirjelduse palume saata hiljemalt 31.01.2016 e-posti aadressile anneli.vessart(at)hoolekandeteenused.ee, märgusõnaks “Sõmera TJ”.

Tööpakkumise number
#432151

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

AS Hoolekandeteenused on 100% riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades, pakkudes hoolekandeteenuseid ligi 2500-le kliendile ning tööd ligi 1000-le töötajale.

Meie teenuseportfelli moodustavad erihoolekandeteenused psüühiliste erivajadustega täiskasvanutele ja lastele ning üldhooldusteenus eakatele.

Sõmera Kodu asub Lääne-Saare vallas Saaremaal ning osutab ööpäevaringset teenust ligi 380-le psüühilise erivajadusega täiskasvanule.

Vaata rohkem