Joonestaja, projekteerija, 3D joonestaja
Tööpakkumise number #696532
Veebipõhine värbamine

NORDEN WMT OÜ
Harjumaa

Töö kirjeldus

* SOLIDWORKS   programmiga 2D ja 3D jooniste koostamine vastavalt projektile.

*Tööjooniste, kliendijooniste koostamine.

*Jooniste ettevalmistamine tootmiseks.

Ootused kandidaadile

  •  nõutav haridustase:  kesk- või kõrgharidus

  • eelnev töökogemus CAD  jooniste valmistamisel vähemalt 2 aastat

  • suurtemate ja mahukamate objektide joonestamise kogemus.

  • metallist ja alumiiniumist toodete joonestamise oskus.

  • disaini elementide joonestamise kogemus.

  • projekti lugemise oskus heal tasemel.

  • mõõdistamise oskus objektil.

  • taiplikku mõtlemist.

  • head ajaplaneerimise oskust

  • Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes.

  • Häid võimalusi enesearenguks, töötades projektidega, kus meie klientideks on  Soome, Saksa, Rootsi ja Norra ettevõtted.

  • Tänapäevast töökeskkonda.

  • Kõiki vajalikke töövahendeid.

  • Konkurentsivõimelist tasu.

  • Iga aastast palgatõusu.

  • Spordi toetust (jõusaal vm. tervisespordi toetus)

  • Erialaseid lisakoolitusi.

  • Sõbralikku meeskonda.

Tööpakkumise number
#696532