Värsked tööpakkumised

Sõidukite puhastus/hooldus töötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545090

Tööpakkumise number

545090

Firma nimi peidetud Sõidukite puhastus/hooldus töötaja

Töö kirjeldus

Fineauto OÜ otsib oma meeskonda asjalikku ja energilist nais- või meesterahvast, kelle tööülesanneteks on nii uute- kui kasutatud sõidukite müügieelne ettevalmistus-, sise-, välispesu/puhastus; sisekeemiline puhastus; sõiduki lõpp siseviimistlus-, vahatamine-, detailing-, jne.

Nõudmised kandidaadile

otsime ausat ja energilist nais- või meestöötajat, kes on kohusetundlik, lahtiste kätega, korrektne ning ilma halbade harjumusteta; töös on väga olulised - kvaliteetne töötulemus, asjalik töösse suhtumine ja korrektne suhtlus klientidega. kasuks tuleb vene keele valdamine.

palka vastavalt töötulemustele; tööriietust; kaitsevahendeid; eelneva töökogemuse puudumisel kohapealset väljaõpet; samuti pakume väljaõpet sõiduki hoolduse/puhastuse eriala omandamiseks (sõiduki täispuhastus, kere/salongi hooldus, hoolduse lõppviimistlus, vahatamine, detailing jne.)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 900 kuni 2000 EUR kuus

Tallinna kesklinnas asuv sõidukite käsipesu; puhastus; sise-, välishooldus; detailing firma.
FINEAUTO SÕIDUKITE KÄSIPESULA, SEE ON KÕRGE KVALITEET, NÕUDLIKULE KLIENDILE

Fineauto OÜ autode käsipesulas osutatakse sõidukitele, väikebussidele/kaubikutele ja mootorratastele järgmisi teenuseid.

– väli-, pigi-, veljepesu ja sisepuhastus
– sõidukite keemiline sisepesu
– nahksalongi keemiline puhastus
– nahksalongi hooldus

– nahksalongi keemiline pesu/puhastus/hooldus –

alcantara, nubuku, pööratud nahk

– nahksalongi keraamiline vaha – Ceramic Pro Leather
– väliskere ja tulede poleerimine
– sõidukite vahatamine keraamilise-,toon-, nano-, püsi- ja kergvahaga

– esi-, küljeklaaside ja panoraamkatuse kaitsevaha- Ceramic Pro Rain
– sõidukite ettevalmistus müügiks
– uute ja tehase autode ettevalmistus kasutuseks
– ebameeldiva lõhna, hallituse eemaldamine salongist – O3
– bakterite hävitamine kütte- ja jahutussüsteemist – O3
– väliskere värviparandused
– sõidukite pisiremondid
– nahkistmete- ja polstri värvimine

– kleebiste-, liimi eemaldamine

– sõiduki ettevalmistamine kleebiste paigalduseks