Smuutiproff, BLENDER kutsub!
Tööpakkumise number #812111

Apollo Kohvikud OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Smuutiprofina oled tervislike eluviiside edasiviija! Meisterdad maitsvaid võileibasid, segad kokku värvilisi smuutisid ja pakud klientidele linna parimat kohvi.

Ootused kandidaadile

PROFIKS koolitame Su kohapeal, kuid pead olema vähemalt 18-aastane.

Ettevõte pakub

  • Missiooniga töö - tervislikkus;
  • Paindlik töögraafik;
  • Mõnusa vaibiga töökeskkond;
  • TASUTA Apollo kinopiletid & töölõuna;
  • -21% Apollo Kauplustes; -30% Vapianos, O’Learyses ja Ice Café’s; -50% Blenderis.

Tööpakkumise number
#812111

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
7. september 2022
Smuutiproff, BLENDER kutsub! Smuutiproff, BLENDER kutsub!

Blender on baar, millist siinkandis varem pole olnud. Blender on meelelahutus. See ei ole lihtsalt kraan, kust jooki saab. See on keskkond, mis annab kogu edasiseks päevaks energialaengu. Kõigile meeltele – ägedate kuttide, raju interjööri, eriomaste mahlakokteilide, ausa kohvi, maitsvate võikude ja energiast pakatava muusikaga. Blender on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TARTU VAPIANO OTSIB SIND, KOKK-TEENINDAJA! Vapi People OÜ
5.6 - 8 €/tunnis
TARTU VAPIANO OTSIB SIND, KOKK-TEENINDAJA! Vapi People OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
4 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA TIMEFOOD OÜ
1
1 päev jäänud
KLIENDITEENINDAJA TIMEFOOD OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA MAHLABAARID OÜ
TARTU BOOSTI KLIENDITEENINDAJA MAHLABAARID OÜ • Tartu
Tartu
BAARIABI Shooters Tartu
BAARIABI Shooters Tartu • Tartu
Tartu
ABIKOKK - KLIENDITEENINDAJA (LAUPÄEVITI 7-17) ROHELINE ÕUN OÜ
6.5 - 7 €/tunnis
ABIKOKK - KLIENDITEENINDAJA (LAUPÄEVITI 7-17) ROHELINE ÕUN OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki