Värsked tööpakkumised

SMT liini operaator ja vahetusejuht (öine vahetus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 440248

Tööpakkumise number

440248

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime tunnustatud infrapunakaamerate tootjale FLIR Systems Estonia OÜ SMT liini operaatoreid.

• Töö pindmontaaži liini seadmetel, testritel ja selektiivsel jootmismasinal
• Töö elektroonika tootmisgrupi muudel seadmetel
• SMT liini masinate seadistamine
• Komponentide ja materjalide heaperemehelik ja õige kasutamine
• Osalemine uute toodete juurutamisel
• Osalemine tootmismeetodite pidevas parendamises
• Vajadusel teiste SMT operaatorite asendamine
Töö toimub ainult öises vahetuses 23:00 – 7.00

Nõudmised kandidaadile

Väga hea nägemine
Töökogemus pindmontaaži seadmetel
Kogemus ICT ja FUT testimisega
Käsitsijootmise oskus
Käsiladumise oskus

Huvitavat tööd perspektiivikas tootmisharus, kaasaegset töökeskkonda uues tootmishoones, väljaõpet, stabiilset töösuhet ja konkurentsivõimelist töötasu, firmaüritusi, soodustusi.

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.