Värsked tööpakkumised

SMD tootmisliini operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435311

Tööpakkumise number

435311

Töö kirjeldus

Otsime tunnustatud elektroonikaseadmete tootjale Selmic Baltic OÜ töölisi. Töölise põhiülesanneteks on elektrooniliste seadmete koostamine,
testimine ja kontrollimine.
Töö on kahes vahetustuses.

Nõudmised kandidaadile

- kesk- või keskeriharidus
- täpsus
- hea füüsiline vorm
- rutiinitaluvus
- hea silmanägemine
- püsivus
- eelnev töökogemus SMD tootmisliini operaatorina
- kasuks tuleb eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskonda
- väljaõpe kohapeal
- arenguvõimalusi

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.