Värsked tööpakkumised

SMA operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422897

Tööpakkumise number

422897

Töö kirjeldus

Peamine eesmärk antud ametikohal on tooteliini masinate opereerimine ja teenindamine vastavalt juhenditele (joonised, töölehed) kasutades vastavaid seadmeid, käsitööriistu ning materjale.
Lisaks:

- Teha kvaliteetset tööd vastavalt etteantud standartitele ja kliendinõuetele
- Tööks vajalike seadmete, komponentide ja materjalide hoolikas ning säästlik käsitlemine
- Vahetusejuhi ja instruktori antud korralduste täitmine, operatiivse info edastamine probleemidest ja praagist
- Töökorralduse reeglite, tööjuhendite ja muude tööks vajalike menetlusjuhendite järgimine

Nõudmised kandidaadile

- koostöövalmidus
- täpsus ja tähelepanelikkus
- kohusetundlikkus ja pühendumus töösse
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- vähemalt keskharidus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- heade töötulemuste korral püsivat tööd
- väga häid töötingimusi
- arenemisvõimalusi

Lisainfo

Ootame kandidaadilt varasemat töökogemust sarnasel alal.
Tööle asumine koheselt!

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega!
KONTAKTISIK: Lauri Laur 56223006 CV vöib saata lauri.laur[att]barona.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
11. mai 2016
Brutopalk:
Alates 3.8 kuni 4.2 EUR tunnis

Barona Eesti OÜ on otsimas enda heale kliendile uusi ning pealehakkajaid töötajaid seoses ettevõtte laienemisega. Pakume tööd kaasaegses ettevõttes koos oma ala spetsialistidega.