Värsked tööpakkumised

SMA operaator-masinladumise operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455152

Tööpakkumise number

455152

Firma nimi peidetud SMA operaator-masinladumise operaator

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmeid tootvate liinimasinate teenindamine;
tööks vajalike seadmete, komponentide ja materjalide käsitlemine;
vahetu juhi korralduste täitmine;
kemikaalide käitlemine;
töö toimub graafiku alusel üks nädal 6:30-14:45 ja teine nädal 14:45-23:00. (Alates septembrist läheb ettevõte üle 12 vahetustele 2 päeva 7:30-19:30, 2 ööd 19:30-7:30, 4 vaba).

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus SMA operaatorina;
hea silmanägemine.

Ettevõte pakub

Töökohta Tallinnas Peterburi teel;
fikseeritud tunnitasu ja boonust;
tähtajatut töölepingut;
kaasaegset töökeskkonda;
sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Võtame ühendust sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.