Skandinaavia suuna projektijuht
Tööpakkumise number #755395

Saku Metall AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Müügiläbirääkimistel ja kliendikohtumistel osalemine

  • Projektide edukas juhtimine ja haldamine (sh hinnapäringute, müügitellimuste ja tootmistellimuste käsitlemine, transpordi     organiseerimine, arveldamine ja võlgnevuste jälgimine,         reklamatsioonide koordineerimine)

  • Projekti osapoolte suhtluse koordineerimine (sh erilahenduste eestvedamine)

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus, eelnev töökogemus tootmis- või ehitusvaldkonnas

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus

  • Väga hea suuline ja kirjalik eneseväjendusoskus eesti ja inglise keeles

  • Rootsi, norra või taani keele oskus suhtlustasandil

  • Väga hea arvutioskus (MS Office, AutoCAD või muu joonestusprogramm)

  • Korrektsus, süstematiseeritus ja hea analüüsioskus

Ettevõte pakub

  • Tugev ja toetav meeskond

  • Põhjalik sisseelamisprogramm ning erialased koolitused

  • Huvitavad väljakutsed

  • Võimalus osaleda välislähetustel ja messidel

  • Motiveeriv töötasu

Tööpakkumise number
#755395

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
Skandinaavia suuna projektijuht Skandinaavia suuna projektijuht

Saku Metall on 1991. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõtete grupp, pikaajalise kogemusega metallist avatäidete tootmisel ja lehtmetalli töötlemise valdkonnas. Väärtustame pidevat arengut ja kvaliteetset toodangut. Meie meeskonnas on ligi 280 inimest.

Rohkem infot www.sakumetall.ee

Vaata rohkem