Värsked tööpakkumised

Skandinaavia müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456422

Tööpakkumise number

456422

Firma nimi peidetud Skandinaavia müügijuht

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:

  • Norra, Rootsi ja Taani edasimüüjate võrgu teenindamine ning edasiarendamine
  • osalemine ettevõtte müügi- ja turundusstrateegia elluviimises ning täiendamises
  • klientidele suurepärase teeninduse ja ettevõttele edukate majandustulemuste tagamine
  • oma valdkonna müügieelarve koostamine, müügitegevuse analüüs ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on:

  • visioon ja kogemused, kuidas eeltoodut edukalt ellu viia
  • oskus mõelda laiemalt ning oma ideid ja plaane realiseerida
  • varasem müügijuhtimise kogemus ning ambitsioon ja oskus töötada eksportturgudega
  • tulemustele orienteeritus
  • valmisolek töölähetusteks
  • väga hea analüüsivõime
  • otsustusjulgus, väga hea suhtlemis- ning veenimisoskus

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • eneseteostus- ja arendamisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • parajalt väljakutseid, motiveerivat töötasu
  • kokkuhoidvat tiimi, kes Su ideid ja panust hinnata oskab
  • võimalust tegeleda veespordiga ning töötada koos Skandinaavia tugevaimate veesordivarustuse müüjatega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 3000 EUR kuus

Oleme Euroopa juhtivaid kajakkide, aerude ning veespordi varustuse tootjaid, kelle missiooniks on motiveerida inimesi tegelema veespordiga. Meie kolmest tootmisüksusest kaks asuvad Eestis ja üks Prantsusmaal. Ettevõtte peakontori asukoht on Viimsis ning Tahe Outdoors annab tööd kokku 130-le inimesele.