Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342377

Sisselükkaja / Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kutsumine väljast
Kliendi vastuvõtmine
Klientidele laua valimine
Klientide üleandmine teenindajale

Ootused kandidaadile

vaba eesti keel
suhtlustasandil inglise ja vene keeled
vaba suhtlimine töökeskkonnas
suhelda klientidega
rõõmsameelsus, positiivne ellusuhtumine
ausus, täpsus

Ettevõte pakub

pakume konkurentsivõimelist töötasu
motiveerivat boonussüsteemi
meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#342377

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
13. mai 2014

Brewery õlleklubi asub Tallinna vanalinnas, Pikk tn 1. Pärli kompleks- hoones, mis on teinud läbi täieliku renoveerimise ja kus on kokku viidud muistne
arhitektuur ja tänapäevane moodne disain. Brewerys on lai valik õlle sorte. Köök on kombineering maailma erinevatest roogadest ja toidukuultuuridest ning on sobitatud kokku meie õllede ja ka, veinisõpradele, veinidega
- kõik ju ei joo õlut. Oleme keskmises hinnaklassis, hubane ja asume kahel korrusel.

Vaata rohkem