2023-08-23 14:48:55

Sisekliiniku õde

CVKeskus.ee klient
Confido Erameditsiinikeskus loodi 2013. aastal arstide poolt. Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pöörame suurt tähelepanu ka sellele, kuidas terve olla, oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

Confidos töötavad Eestis tunnustatud oma ala parimad peremeditsiini eriarstid, eriarstid ja spetsialistid, kes tahavad pakkuda kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust.

Töö kirjeldus

Kui Sa tunned, et Sinu kirg ja kutsumus on pakkuda inimestele meditsiinilist abi, siis tule ja ühine meiega.

 

Confido kasvab ja oleme otsimas oma kardioloogia üksusesse õde, kelle ülesanneteks on arstide assisteerimine koormustestidel ja TILT testidel, töötamine protseduuritoas vereanalüüside võtmine, EKG tegemine), EKG holterite ja vererõhu monitooringu aparaatide panemine ja mahavõtmine.

Töö toimub graafiku alusel esmaspäevast laupäevani, E-R 8.00-20.00 (vahetused 8.00-16.00, 12.00-20.00 ja 8.00-20.00) ja laupäeval 10.00-15.00

Ootused kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt ootame erialast haridust, väga head suhtlemisoskust, head arvuti kasutamise pädevust ning lisaks eesti keelele ka vene või inglise keele oskust suhtlustasandil.

 

Ettevõte pakub

Confido pakub Sulle spetsialiseerunud väljaõpet, motivatsioonipaketti, mis sisaldab väärtuslikku tervisekindlustust ning põnevaid väljakutseid kiiresti arenevas meditsiiniasutuses.