Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375072

SISEJULGEOLEKU INSTITUUDI LEKTOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppetöö läbiviimine taseme- ja täiendusõppes ning osalemine teadus- ja arendustegevuses.

Õppetöö läbiviimise valdkonnad: teadusmetodoloogia ja infootsing sisejulgeoleku valdkonna teadusandmebaasidest.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • erialane töökogemus vähemalt 3 aastat;
  • teadus- ja arendustegevuse või muu loometegevuse kogemus 3 viimase aasta jooksul;
  • pedagoogilise töö kogemus, sh soovitavalt õppetöö läbiviimise ja üliõpilaste juhendamise kogemus kõrgkoolis;
  • laitmatu riigikeele oskus ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel (B2, sh erialase sõnavara valdamine);
  • valmisolek panustada valdkonna teadus- ja arendustegevustesse (rakendusuuringud, õppematerjalide koostamine jmt);
  • hea eneseväljendus-, koostöö ja suhtlemisoskus.

  • alustavale õppejõule õppetöö läbiviimist toetavaid koolitusi ja mentorit;
  • paindlikku tööaega;
  • puhkust 56 kalendripäeva;
  • põnevaid väljakutseid, arenemisvõimalusi ning võimalust osaleda nii riigisisestel kui ka rahvusvahelistel koolitustel ja projektides;
  • töötasu normkoormusega alates 1363 eurot kuus.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume esitada hiljemalt 27.04.2015 järgmised dokumendid:

  • avaldus (sisaldab ametikoha nimetust);
  • curriculum vitae (soovitavalt ETIS-es);
  • motivatsioonikiri, milles kandidaat põhjendab oma vastavust konkursikuulutuses esitatud nõuetele;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
  • muud oluliseks peetud dokumendid.

Sisekaitseakadeemia infotund õppejõu töö tutvustamiseks toimub 17.04.2015.a kell 12.00 Kase tn 61,
A korpuse rektoraadi saalis (A206)

Lisainfot kandideerimise kohta saab telefonil 696 5541 Pille Järvekald või meiliaadressil pille.jarvekald[at]sisekaitse.ee,
lisainfo pakutava ametikoha sisu kohta e-posti aadressil harry.lahtein[at]sisekaitse.ee

Konkursitingimustega saab täpsemalt tutvuda www.sisekaitse.ee/ska/akadeemiast/toopakkumised/

Tööpakkumise number
#375072

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem