https://www.cvkeskus.ee/237620

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237620

Tööpakkumise number

237620

Töö kirjeldus

LHV pank ootab enda meeskonda siseaudiitorit, kes lisaks kontrollifunktsioonile tahab ja oskab kaasa rääkida ka panga arengutes ning on aktiivne kitsaskohtade avastamisel ja seeläbi vastavate ettepanekute tegemisel.

Siseaudiitori peamisteks ülesanneteks on:

LHV Grupi ettevõtete tegevuse analüüs ja hindamine;
sisekontrollipoliitika kujundamine ning ettepanekute tegemine sisekontrollisüsteemi tõhustamiseks;
sisekontrolliosakonna nõustamine vajadusel.


Nõudmised kandidaadile

See töö sobib inimesele:

kellel on vähemalt paariaastane töökogemus siseaudiitorina ja/või kes on osalenud finantssektori ettevõtete auditeerimisel;
kes on täpne ja korrektne nii oma tegudes kui ka sõnades;
kes on iseseisev, sõltumatu ja laitmatu reputatsiooniga;
kellel on hea haridus ja lai silmaring;
kes on sõnaosav ja oskab suhelda ka teistes keeltes peale eesti keele.


Ettevõte pakub

LHV Pank pakub kõike seda, mida head tööandjad oma töötajatele pakuvad – huvitavaid väljakutseid, tööle ja kogemustele vastavat töötasu ja mitmeid soodustusi.


Lisainfo

Kui Sul tekkis huvi, palun võta meiega ühendust – ootame Sinu CV-d koos motivatsioonikirja ja palgasooviga e-posti aadressil cv(at)lhv.ee (ASAP).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

LHV on asutanud 1999. aastal Rain Lõhmus ja Andres Viisemann.

Alates 2009. aastast tegutseb LHV pangana. LHV Panga esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Vilniuses ja Helsingis. LHV Pangas töötab üle 100 inimese. Meie teenuseid kasutab üle 15 000 kliendi Eestis, Lätis ja Leedus ning 8000 Soomes. LHV II samba pensionifondidel on üle 50 000 kliendi, mis on suuruselt kolmas turuosa Eestis.

Võrreldes teiste pankadega oleme rohkem keskendunud klientide varade kasvatamisele ja investeeringute haldamisele. LHV Pank on suuruselt kolmas maakler NASDAQ OMX Balti börsidel.

Meie eesmärk on julgustada inimesi oma raha paigutama ja õpetada kliente investeerimisvaldkonda paremini tundma. Investorite harimiseks oleme käivitanud iga-aastase seminaride sarja „Investeerimiskool“ ja virtuaalse aktsiamängu „Börsihai“. Me kirjastame Eesti suurimat investeerimisajakirja Investeeri! ja haldame Eesti tegusaimat finantsturgude teemalist portaali.

2009. aastal kirjutasime Estonian Business Schooliga alla koostöölepingule, millega oleme pannud aluse Eestis investeeringute juhtimise (investment management) erialal kõrghariduse omandamisele.