Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297888

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sisekontrolli korraldamine ja läbiviimine. Vastavalt ISO 9001 standardile juhtimissüsteemi toimimise tagamine.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus,
läbitud siseaudiitori koolitus,
arvuti kasutamise oskus,
eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel,
ISO 9001 tundmine.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis

Tööpakkumise number
#297888

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2013

Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus on Eesti üks suuremaid kutse- ja täiendõppekeskusi. Meie missiooniks on lähtudes tööandja ja õppija vajadustest kaasaegsete kutseoskustega töötajate koolitamine ja aktiivne osalemine Ida- Virumaa arendustegevuses. Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 1300 õpilast ja 130 töötajat.

Vaata rohkem