SILLAGRUPI TÖÖJUHT
Tööpakkumise number #733542

Eesti Raudtee AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • raudteerajatiste, sh sildade, viaduktide, truupide hooldus- ja remonditööde planeerimine

  • raudteerajatiste ümberehitamine ja monitooring ning järelevalve

  • töödeks vajalike materjalide planeerimine, ladustamise korraldamine ja laadimistööde teostamine

  • olemasolevate raudteerajatiste seisundi järelevalve teostamine

  • meeskonnatöö juhtimine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • erialane töökogemus (teerajatiste ja/või raudteealane)
  • meeskonnas töötamise kogemus
  • B-kategooria juhiload
  • eesti ja vene keele oskus

Kasuks tuleb

  • raudtee teemehaanik 4. või kõrgema taseme kutsetunnistus
  • üldised teadmised teerajatistest ja sellega seotud regulatsioonidest

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamis-võimalusi, sealhulgas kutsetunnistuse saamiseks täiendõpet, stabiilset töötasu, kuni 4 tasustatud tervisepäeva ja 3 lisapuhkusepäeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa erinevatest töötajatele mõeldud soodustustest ja hüvedest.

Tööpakkumise number
#733542

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
29. september 2021
SILLAGRUPI TÖÖJUHT SILLAGRUPI TÖÖJUHT

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem