Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314769

SIKUPILLI KAUPLUSE JUHATAJA (tähtajalise lepinguga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kaubanduslikult mõtlevat ja positiivse ellusuhtumisega müügijuhti, kes vastutab kaupluse tegevuse, sealhulgas müügi, kulude, kaupluse visuaalse ilme ning personaliküsimuste eest.

Tööülesannete hulka kuuluvad:
- müügi juhtimine
- numbriliste näitajate oskuslik analüüs
- personali motiveerimine ja treenimine
- kaupluse visuaalse ilme eest vastutamine
- kaupluse ja kontori vahel ühenduse pidamine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- tõsist huvi moe ja kaubandustegevuse vastu
- eelnevat teenindus- või müügialast kogemust
- meeskonna juhtimise oskust
- organiseerimisvõimet ja tulemustele orienteeritust
- häid kauba väljapanekuoskusi
- soovi olla oma töös edukas
- inglise keele valdamist

Ettevõte pakub

- rahvusvahelise edukalt tegutseva kaubandusketi tuge
- põhjalikku väljaõpet
- tulemustasu

Lisainfo

CV palume saata hiljemalt 29.07.2013 märksõnaga ”juhataja” läbi CV Keskuse süsteemi või aadressil: Seppälä, Liivalaia 53, 10145 Tallinn
Ühendust võetakse valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#314769

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2013

SEPPÄLÄ KUULUB STOCKMANNI KONTSERNI JA ON SOOME SUURIMAID RÕIVAJAEMÜÜGIGA TEGELEVAID KETTE. SEPPÄLÄL ON SOOMES 135, EESTIS 21, LÄTIS 10, LEEDUS 9, VENEMAAL 37 KAUPLUST. MEIE TOOTEVALIKUSSE KUULUVAD NAISTE, MEESTE JA LASTE VALMISRÕIVAD NING AKSESSUAARID.

Vaata rohkem