Sihikindel tiimijuht

BARONA EESTI OÜ

Tööpakkumise number

630163

Barona Eesti OÜ SIHIKINDEL TIIMIJUHT

Töö kirjeldus

Liituge Barona kliendi professionaalse IT- klienditoe meeskonnaga Tallinnas ja pange ennast proovile töötades pidevalt arenevas rahvusvahelises IT- alases ettevõttes !
Tööülesanded:

  • asjatundliku meeskonna moodustamine ja igapäevane tulemuslik juhtimine;
  • meeskonna tegevuse planeerimine ja arendamine;
  • läbi meeskonnatöö tasemel oleva klienditeeninduse tagamine;
  • ettevõtte poolt püstitatud eesmärkide saavutamise tagamine;

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui :

  • sul on varasem vähemalt 10 - liikmelise meeskonna moodustamise ja juhtimise kogemus;
  • oskad arendada ja motiveerida meeskonnaliikmeid;
  • oled positiivne, hea suhtlemisoskusega ja julged võtta endale vastutust ;
  • oled orienteeritud kliendi probleemide lahendamisele;
  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles nii suuliselt, kui ka kirjalikult.
  • rootsi keele oskus ja eelnev töökogemus IT- valdkonnas on kandideerimisel eeliseks;

Ettevõte pakub

Pakume:

  • võimalust töötada professionaalses ja sõbralikus meeskonnas;
  • häid töötingimusi ja valdkonna asjatundjate koolitusi;
  • motiveerivat töötasu ja soodustuste paketti;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019
Brutopalk:
Alates 2000.00 €/kuus
Soovin kandideerida

VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy www.baronagroup.com. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem JELPP http://jelpp.com/en
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
Kui ei leidnud sobivat tööpakkumist - saad oma taotluse ja oma andmed jätta " Vaba tööpakkumisele kandideerimine" Teie poolt esitatud hariduse, oskuste, töökogemuse jne. profiilile sobiva tööpakkumise tekkimisel saame siis kohe teha pakkumise.

Avan ettevõtte profiili