Sidevõrkude paigaldaja
Tööpakkumise number #745726

Haberst Infra AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Hoonetesiseste ja välitrasside sidevõrkude ehitus
sidekaablite otsastamine ja testkontrollimine
läbipääsu- ja turvasüsteemide paigaldamine ja hooldus
muud kaasnevad sidetööd

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
B-kategooria juhiload
õppimisvõime, sihikindlus, iseseisvus probleemide lahendamisel, lõppeesmärgile orienteeritus
korrektsus ja vastutustundlikkus
hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
* eelnev töökogemus antud valdkonnas
* vene ning inglise keele oskus
* tehnilise kirjanduse ning jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

* tööde teostamiseks vajalikku koolitust
* püsivat tööd
* tulemustele vastavat palka
* sõbralikku meeskonda
* kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda

Tööpakkumise number
#745726