Värsked tööpakkumised

Sidetrassi ehituse objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238982

Tööpakkumise number

238982

Töö kirjeldus

Pakume tööd sidekaablite trassiehituse objektijuhile. Töö sisuks optilise sidetrassi ehituse kordineerimine, meeskonna juhtimine, vajaliku dokumentatsiooni haldamine, aruannete esitamine.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus sidetrassi rajamise juhtimisel
- eesti keele oskus heal suhtlustasemel
- kasuks tuleb optilise kaabli kiudude keevitamise oskus ning kaabli torustikku puhumise kogemus
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus

Ettevõte pakub

- tootepooleset tutvustust/koolitust
- tööle vastavat tasu

Lisainfo

Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
9. september 2011

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.