Värsked tööpakkumised

Server developers

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424043

Tööpakkumise number

424043

Firma nimi peidetud Server developers

Töö kirjeldus

Infosüsteemi uute komponentide programmeerimine MS .NET platvormil.

Nõudmised kandidaadile

- omad töökogemust tarkvaraarendajana;
- valdad .NET raamistiku arendusvahendeid (C#, ASP.NET);
- Sul on kogemusi tööks relatsiooniliste andmebaasidega;
- oskad välja pakkuda uusi lahendusi ja oled võimeline põhjendama oma valikuid ning kaitsma tehtud otsuseid;
- tööülesannete täitmisel oled kohusetundlik, täpne, ning hea meeskonnamängija;
- kasuks tuleb kõrgharidus või selle omandamine IT alal;
- eesti keel kõnes ja kirjas on heal tasemel;

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd kiiresti arenevas perspektiivikas firmas
- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Modera Infra OÜ on ca 30 töötajaga IT ettevõte, mis tegutseb aktiivselt alates 2002.a.

Firma kaheks peamiseks tegevusvaldkonnaks on Modera.net veebipõhise informatsiooni halduse platvormi (CMS) arendamine ja sellel platvormil põhineva organisatsioonide kommunikatsioonisüsteemi väljatöötamine ning IT arendus- ja haldusteenuste pakkumine ABC Grupi ettevõtetele (s.h. ABC Motors, AbeStock, ABC Supermarkets, ABC Rent). Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda toredaid kolleege.