Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634415

Separeerija

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Põlvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:27. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on tooraine töötlemine partiidesse, tehnoloogilise protsessi järgimine ning pooltoodete õigeaegne üleandmine. Pakume täistööaega, graafiku alusel

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui omad haridust või töökogemust toiduainete valdkonnas. Ootame sinult täpsust ja kohusetundlikkust.

Pakume sulle stabiilset töösuhet, ettevõttepoolseid soodustusi ning ühisüritusi ja kindlat sissetulekut. Tagame töövahendid ja -riided. Väljaõpe töökohal.

Tööpakkumise number
#634415

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Separeerija