Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623938
Kaugtöö võimalus

Senior Procurement Specialist

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2019
Kuulutus aegub:19. november 2019

Töö kirjeldus

- Support maintaining tools and processes for purchase order management
- Manage and analyze inventory system
- Evaluate performance of current and potential suppliers and partners
- Prepare on time and accurate reports and ensure that other teams take their
responsibilities
- Support cost optimization projects
- Close collaboration with other departments inside the organization

Ootused kandidaadile

- Higher education in supply chain, engineering, finance, manufacturing or
business management
- At least 5 years of experience at a similar position
- Problem solving skills, as well as the ability to organize and prioritize
- Sound business sense
- Good overall knowledge of supply chain and business processes
- Excellent written and communication skills
- Proficiency in English and Estonian
- Advanced level in Excel and ERP (SAP would be an advantage)

Ettevõte pakub

- Be a part of a high-achieving éolane team
- Work in an international and diverse environment
- Acquire expertise in electronics sales
- Work in a comfortable office with new production facilities
- Get additional paid vacation days
- Participate in sport events with your team members and get SportID
compensation
- Take part in company events and have fun with colleagues

Tööpakkumise number
#623938

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

AS Éolane Tallinn on prantsuse päritolu Éolane kontserni suurim tütarettevõte, kelle käive moodustab viiendiku kogu kontserni käibest. Ekspordime ligi 100% toodangust ning toodame eriotstarbelisi sideseadmeid, LED-valgusteid autotööstusele ja industriaalelektroonikaseadmeid. Sügisel 2018 kolisime uude kaasaegsesse ning töötajatele väga mugavasse hoonesse. Äripäeva Topi andmetel oleme Eesti suuruselt kolmas elektroonikatööstus. Meie töökogukonnas toimetavad inimesed erinevatest riikidest ja kultuuritaustaga.

Vaata rohkem