Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624706
Kaugtöö võimalus

Sekretär/Juhiabi/Personalispetsialist - Keilas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Ettevõtte dokumendihaldus ja arhiveerimine
Juhi assisteerimine igapäevatöös
Arvete sisestamine ja arhiveerimine
Uute töötajate otsing ja eelselekteerimine
Töötajate koolituste haldamine
Puhkuse kohustuste jälgimine ja organiseerimine
Kontoritarvete hankimine ja kontori korrashoid

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Arvuti kasutamise oskus
Algatusvõimeline
Positiivne ellusuhtumine
Vastutustundlik
Õppimisvõimeline
Aus ja hea suhtelja
Hea eesti keele oskus
Vene keele oskus suhtlustasandil
Oma palga soov palume kajastada CV-s

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja töökat kollektiivi
Enesetäiendamise ja arenemise võimalust
Kärjäärivõimalust kiirelt kasvavas ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu
Tööga seotud spetsiifilisemad koolitusi kohapeal

Tööpakkumise number
#624706

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019

Sunco OÜ on väikeettevõte, kes pakub erinevaid puhastusteenuseid peamiselt Tallinnas ja mujal Harjumaal, meie kontor asub Keilas. Oleme ambitsioonikad ning üks parimaid teenusepakkujaid, seega ka kiirelt kasvav ja arenev ettevõte.
Meil on hea ja rõõmus meeskond, kes teeb oma tööd hoolega.

Vaata rohkem