Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621245

Sekretär/büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma asjalikku sekretäri/büroojuhti, kelle peamised tööülesanded on:

  • Suhtlemine erinevate ametkondadega, alltöövõtjate, järelvalve ja tellija esindajatega;
  • Objektiga seotud dokumentatsiooni haldamine;
  • Juhtkonna igapäevatöö toetamine läbi juhiabi töökohustuste;
  • Dokumendihalduse ja infoliikumise korraldamine;
  • Kalendri haldamine, koosolekute organiseerimine ja protokollimine;
  • Kvaliteedijuhtimissüsteemi haldamine;
  • Meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes;
  • Vajadusel ühisürituste korraldamine;
  • Sujuva kontoritöö tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust ja eelnevat töökogemust juhtkonna assistendina
või sarnasel ametikohal;
  • väga head eesti keele oskust;
  • väga head arvuti kasutamise oskust (MS Office);
  • head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust;
  • teadmisi dokumendihaldusest;
  • ausust, korrektsust ja enesekindlust;
  • iseseisvat mõtlemist ja initsiatiivi;
  • pingetaluvust ja kohusetunnet;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus, erialane haridus ja tehniline taip.

Pakume mitmekülgset ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes, erialaseid koolitusi ning teotahtelist, positiivset ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#621245

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

OÜ Trassiehitus on eesti kapitalil põhinev keskkonnaehitusele keskendunud ehitusettevõte.
Ettevõte annab tööd 30 inimesele.

Vaata rohkem